MİLAS GENÇLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MİLAS GENÇLİK

KLANLAR.ORG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
berkay_boys
CEZA ŞARKI SÖZLERİ Vote_lcapCEZA ŞARKI SÖZLERİ I_voting_barCEZA ŞARKI SÖZLERİ Vote_rcap 
milas_kolik
CEZA ŞARKI SÖZLERİ Vote_lcapCEZA ŞARKI SÖZLERİ I_voting_barCEZA ŞARKI SÖZLERİ Vote_rcap 
Doggystylist
daredevil92
volkanbaba
mustikonar48
baro48
pesimist48
axiteufel
aşıq qiRL
Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 27 kişi C.tesi Haz. 29, 2024 9:06 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 38 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: GENÇ YOLCU

Kullanıcılarımız toplam 211 mesaj attılar bunda 102 konu
Cumhuriyet

CEZA ŞARKI SÖZLERİ

YazarMesaj
Doggystylist

Doggystylist

Erkek Mesaj Sayısı : 34
? : ?

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:11 pm

Arkadaşlar ceza şarkı sözlerini burada paylaşabilirsiniz!
http://www.imphavidusclan.com
Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:12 pm

BEN AĞLAMAZKEN

Ben Ağlamazken
Ben ağlamazken açıldı perde düştü maskem ve ağlamazken dert üşüştü
Oldu mesken bana dünya zevk'ü sefa içinde kaldım her zaman ben
Mengenem bu evren her zaman dar her halukarda kara geçtim
Her zaman gülen ben oldum asla bakmadım ki arkama ben emri verdim
Onlar yaptılar silahla kimde para var anne onunla güldüm
Emme mezara girdim öncem akıllandım sandı nafile
Ben ağlamazken her sebeple güldüm insanoğlu kardeşim hep ölmüş
Her zaman savaş felaket herbir yerde bana ne beşibiryerde olsun isterim
Ben hiçte dalmam derde...
Ben ağlamazken açıldı perde düştü maskem ve ağlamazken
Herkes üzgün herkes elden bir şey gelir diye şşş bekleyişler
Haremde curcunam çok hadi naş ben ağlamazken...

Ben ağlamazken havada savaşın rüzgarlarımı esiyor acaba
Ancak başta söyleyeyim bu sancak devrilmez salıncak koptu
Zincirlendi idealizm hep sınırlı kaldı faydasız kararla hep karardı tarlalar
Sarayda kaldı naralar değerli oldu mağralar
Genç yaşta göz yuman bu yaşama ikinci hak yok
Yaş sınırı yok karaca ahmet kapıda bekler rahmet çok
Çoğumuz aç ve çoğumuz tok onbinlerce foık ihanet etti ademe
Cümle aleme bu rapte isyanım var medcezir var ey ademoğlu nefsimiz köreldi
Tospembe bakmadık bu dünyaya ve ecel uykudayken geldi...

Resmedil ve resmol kansız rap bu tek yol gördüğüm bu herşey hep rol
Varsa yoksa petrol kaybeder her despot underground da yektik hem efekttik
Renkli dünyamızda yok güneş kaybettik bu hastalıklar epidemik
Mikropsa diplomalı bir program işte problem burada akademik hologram
Kaç kilogram edebilir bu progressive deneyler hadi ordan andımızmı vardı
Karlı yoldan geçmeyi biz seçmedik bu buzlar eriyecektir elbet
Bir gün gelir savaşlar aynı tablolarla ağlatır diken ve gül çok ağlamış bu dünya bahçesinde
Dağlanır bu gözler barış yalan savaşsa gerçek savaşma gerzek anlaşmış herkes
Dayanmış hançer kafanda mavzer önünde panzer mezarsa mahzen
Felaketi bir bilsen istemezdin erken vakit gelir melek alır canı ben ağlamazken...

Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:12 pm

HOLOCAUST

Koyduğum nokta belki son ben bunu bilemem aynı bomb gibi gelir sana belkide aynı ton Dibi delik gelebilir ama aynı fon kendini bilemez montofon ve monoton yaşar hep aynı don anlatırım ben derdimi yalnız heyy bi mini mini Microphone Şimdi bana bir bakınız hadi muamelesi kesebilir ve de muhammed ali gibi gelir asi bana bak beni gör vede öl vasi sesim hep duyulur tepeden bariton mekanım olabilir her an ozon yanıma gelenin canına girecektir heyy bi mini microphone o ooww bunu ben bunu sen şunu ben onu sen gülü ben günü sen fenomen olacak dolacak heryer menemen kıvamı balçık gelemem, elemem dostumu göremezsem düşmanın postunu yere seremezsem rüzgar gibi esemezsem veremezsem kalbimi Geri gelemezsem Sen beni bilemedin yüreğimi göremedin kendini bilemedin Yamacıma gelemedin Amacına varamadın heryeri karaladın barışıda yaraladın Acımadan aldın Rüyalara daldın arısı gök karası kuvvet melek kalem harp Okulundan çıktı En baba rap başına darısı Ma ma ma ma ma ma ma ma .microphone unu getirsene bana baksana lak lak Etme sakın ha sen beni dinle Kelimelerimi kilometrelerce milimetrik hesaplarla yazdım Ha İhtiyacınız varmı yardıma hatalı rhymelar fatalrhyme la Çatal olur ha yatacaktır yere Bala banacaktır kanacaktır akacaktır rüzgar gibi esecektir Geri gelecektir Ceza etnik bir sentezdir bela teknik bir arızadır üç Fazdır kanadı kırıktır Taktik kuşkunun oluşumudur şu yaptığım rapteki Uçurumdur. Bak beni gör hadi kamil ol tepeden tırnağa sen hami ol rap E göz kulak oldum sende ol vede Holocaust u gören insan ol arı gibi uç kartal gibi kon Vede sen köle ol yada ben patron Rhymlarım can yakabilir ha pardon heyy bi minii microphone Şimdi bana bir bakınız hadi Muamelesi kesebilir vede muhammed ali gibi gelir Asi bana bak beni gör vede öl vasi Sesim hep duyulur tepeden bariton mekanım olabilir her an Ozon Yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone Bana bak yo kalbini aç son atak yo muamele pak katarakt yo Görünen köy bu dayak sözlerle gelen Kendini nostradamus sanana namus gerekir ceza gibi bir Kabus gerekir Fanus gibi Gibi deliğinize çikita muz sokulur bana bir Bakınız Akınız underground u kafanıza takınız yakınız aleve Veriniz her yeri Holocaust u görünüz gösteriniz işte bu hiphop gösterimiz Yo allah rap in cezasını verdi
Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show
Ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show
Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show
Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma
ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma microfon show

Simdi bana bi bakiniz haydi,simdi bana bi bakiniz haydi
Simdi bana bi bakiniz haydi, simdi bana bi bakiniz haydi,
Simdi bana bi bakiniz haydi , simdi bana bi bakiniz haydi
Simdi bana bi bakiniz akiniz underground'u kafaniza takiniz
haydi,
Bana bi bakiniz underground'i kafaniza takiniz siz haydi
Ma ma ma ma ma ma ma ma ma ma mi mi mi mi mi mi ma ma ma ma
microfon
Microfon show microfon show microfon show hhaaa
Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:13 pm

FARK VAR

[Nakarat]
fark var seninle iyi arasında büyük bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir,
fark var kötüyle benim aramda irice bir, fark var iyiyle kötü arasında duran...

maymunlar cehennemindeyim, hiç kimse duymamış, sordum hiç kimse görmemiş ve hiç kimse konuşmamış,
korkular dolup taşınca komşularda kalmamış, yalancı şahitler çoğalmış, ordularda saf almış, sanki herkes zan altında, pozisyon sert penaltı,
yeraltından çıktım ben çoktan fareydim çok yol aldım, korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmadı,
fakat sabrımsa aramızdaki en büyük farktır, gönlüm kavga etmek istemez bıktım da zaten, çelimsizlerle uğraşıp, şaşırmışa laf anlatmak,
beyinsizlerle sohbetler, gereksizlere öğütler, bakışlardan bellidir kim ne ister, niyetse nedir, orda kimse yok mu hadi biraz ses ver,
burada ben sıkıldım yaklaş bana el ver, eninde sonunda görüşeceğiz elbet, şimdilik benden bu kadar iyi bu mesafe...

[Nakarat]

iyice havaya gir havaya gir iyice, ben yorulmam kondisyonum tahtta dj, sahnede büyülerim tam bir buçuk saat,
seyirciyle birleşir bir bütün oluruz o an, gözünü kapat ve dinle bence en azından, yüzde yüz gerçek ve canlı çokta rahatız burada,
gönlünü sen hoş tut, olacaksın hoşnut, boşluklar dolar yavrum biz boşuna mı koştuk, ayrılmış birbirinden millet, hep uzak blok blok,
sallandıkça kendinden geçmiş sınıflar hep tok, yeni moda glock, bizde ise barış stok, yanlış söyler horoskop ve vakitsiz ötmüş horoz,
festivaller özgürlük, barış demekti n'oldu, insanoğlu İstanbul'da bu kuralı bozdu, neyse bizim işimiz çok dinlemek ve eğlenmek,
dinletmek ve eğlemek gerek beklerler çünkü bizde...

[Nakarat]

uzaklaştıkça uzaklaşır insanlar yabancılaştı, ortamlar yabanileşti, kelamlar acayipleşti, saygıysa çölde bir yerde her dilde bir aşk şarkısı, kördüğümle düğümlenen yollarda arkadaşlıklar, eğlenmekte şart biraz, kafa dağılmadan oynanmaz,
her gün bayram olmaz ancak arada bir coşmak farz, kuruntulardan kurtulmak, kırıntılarla kalmamak,
yosun tutan bir kimse değil de ışığı parlayan olmak, sen sıkma canını ben buradayım her daim, coşturmak için hazır gönüllerde yer varsa, geldiğim yerdeyim, elimde kağıt kalemim, elimde açık kartlarım ve elimde ki mikrofonla...

[Nakarat]
Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:13 pm

BENİM ADIM CEZA

Elini çek sesini kes ceza, mikrafonda geldi iste senin karsina gözyasina bakmaz acimaz sana, bana alisman lazim artik bende varim. plakasi nefret ezip geçen araba, bilmiyorum nereden geldi sana bu para. bana hesap sormaya kalkmasin kimse, ezip geçen arabanin söförüde ceza. kendine müslüman olma ey evlat, sen ne kadar sert ben o kadar dert olurum basina bela adim ceza, nam-i diger keskin kiliç derler bana hedefimi delik desik eder geçerim, kiro bil demezler bana adim ceza. evet cümleler bu parçada basit, 2'ni ve 12'ni topaca çeviririm. karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza. karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza. karisik kelime asiriya kaçirir hasari cümle basariya ulasir. ceza laflari sana savuranin adi ceza sözleri sana savuranin adi. bana bana baka baka kalma sakin mada fucka, deme bana sakin anlamazsin ölüm sana yakin. ama niye diye sorma bana bir hediye sana getirenin adi ceza götüreni bilemedim. türkçe rapte senin saçmaladiklarini dinlemedim, mesaj gidecegi yeri elbet bilir. bir nefeste türkçe rap iste böyle söylenir, ıster ragga sana ister freestyle eger top ceza sahasinda ise cezanin doktora pasi ile baslar sut ve top aglarda. ameliyat masasina yat bakalim su anda mikrofon benim elimde. bu mikrafon senin eline yakismaz cezadan aldim simdi sira bende. keskin kiliç derler ona ceza, dikkat ette olmasin sana bir bela. doktordur sana bu sözleri seçen, nefretim olur sana bir cehennem. karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza.hosgeldin okula ders bir vokal, ögretenin adi keskin kiliç ceza. benim sahnemden popçular insin, rap müzik sevmeyenin üzerine binsin. alsana alsana nefret, türkçe rap'de nefret en büyük kuvvet. aksini idda edenler varsa, benden var sana freestyle'a davet. yanliz dikkat et kilicim mikrofon, sahne ve sokaklar.Benim için bir ring. dong sesiyle iste maç baslar,acimasiz sözler beynine çarpar. ohh diyen ben olurum ahh diyen sen.ceza geliyor kaçacak delik ara sana biz dost olana nefret der söylüyorum sana benim adım ceza
karanliktan karanlik rüzgardan hizli söylüyorum sana benim adim ceza.
Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:14 pm

ACI BİBER

olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder

O kağıt evleri bile yıkamaz, eline aldığı işi sonlayamaz, katina bile onun yanında bir sihirbaz, makine gibi beyni ama pek çalışmaz, bir buhar makinesi gibidir aklı fikri duman, fikri başka zikri başka, bi liman ki kopya hayatı zaten hep yalan, bir korku filmi gibi aslolan, gene fatalrhyme, kıçına batan rhyme, tozu dumana katıp önünüze çıkan rhyme, ece buçukcu gibi bizde çalıntı yok rhyme, sarılmadan adamın belini kıran tek rhyme, elli sent e cover yapan asla yapamaz rhyme, bir tek boy var bumu yapacak rhyme, bizdeyse prime time, çekil önümden L'n, hey dj ise rhyme peki bu ne o zaman, bastığım yerde hiç ot bitmedi, geriye dönüp bir baktım ki boşa gitmemiş, akıttığım onca ter hiç kurumamış, vakitsiz ötmüş olan horozunda sonu hazır,sen kır belini ali dayı sen hadi kır, en dada yazanda benim otuz yıllık sır, al birini vur ötekine ve de çarp bir yere kal geride ben rahatım iyi böyle,

olmadı rapin bir olamadı rapin seni bir dinledim sonucu gaza baz tepin sidik yarışı senin işin oldu kekim bir doyamadı gözün acı biberimi yedin hepinize gider alayınıza gider ağzınıza biberi sürerim af diler ve köpeğim olur ve hepsi rapi katleder ben yaparım rapi alem dans eder

Hırsından çatla kıskanç bir fırsat olsada tırsmasan atarsın bana kırbaç höst dedik sana ben sus dedim, arkamı döndüm brütüs hadi gel vur beni, kalmış karanlık mağarada bir başına, gözüne yedi tekme o yağlı kıçına, başını ye kuş, kendi elini dik, yaşın olmuş artık kırk, beynin yok yerinde, benim kuşum öttü diye kıl döndü gözünde, ucuzluktan aldım, gördüm eminönünde, benden istemiştin sıçtım senin evin önünde, osurunca yıkarsın dağları koca gözünle, son gül iyi gül hadi kahpe gül, yüzüme bakta konuş sen yarım sandöviç, iradenin sınırı travestiye denk hoşt, kalitenin hası bu hasımı sen olan pust, kaşınır senin gibi bir çoğu verilir ders, kakılır başıma niye çünkü benim evin delisi, akıl başa gelmez çünkü bu bana ters, sakındıkça geldi dert, belki bu da biter, önemi neki senin için boşver yolumu kes, kesebilir isen gücün yeter ise buradayım gel, çükünü keserim ama kafanı geçerim es, sen halep işi gibi piştin L'n et hadi pes

Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:14 pm

DELİGHT

Killa;
Hangi bal hangi dal tadı başka tadı,tadı adı raptir.
benim sexy cadım . killa killa killa hakandır adım
adım adım gel tadalım.tad alın. İşte ritmle dön çok sexysin
bak vücut o biçim güzel bi elleri çak senin ateşinde dönsün.
Herkesi yak ince parmaklar şak, şak şişe . Şaşa kadar da güzel kız,
çok ta fıstık tutamam ki treni gece, ışığı kıstık.
Sus, sus, sus , sus , kıs, kıs kıs kıs, konuş kulağa doğru fıs fıs fıs fıs
Aaa yanaş yanıma gel, sokul. Ya ateşin sönmicek hiç hiç bidaha
Ateşte bırakma beni sexy yar, sen gel iste hepsi bende.

Ceza;
Herkes sakin ve tek biçim, kafan iyi olur ama beni sek için.
Gecenin sonunda kalacak tek bir fiil � kalpten başkası sırf sex için
Baştan başlasın hadi bas ritm, aslan parçası hadi yak fitil.
Hadi sultan tak fişi, işi bitir.Al cezayı em, eritip getir.
Soru soruyorum bazen, yok cevap, bizede mi karışacak Ahmedi Nejad.
Amerikan rapi gibi kadını aşşağılamam. Hepsi zaten bir çiçek, koparamam.
Şişman ya da zayıf farketmez hiç. Kimi yaramaz ama kimi daha da bitch.
Anadolu kızı en güzel, en temiz. Bizi duydunuz hadi şimdi dans edin.
ooo

Nakarat ;
Çok güzel, güzelsin canım,fıstık harika kibarsın hanım,
Belki biraz da aptal ya da biraz uyanık olabilirsin.
Güzelsin hem de çok, aşk tependedir ellerimde ok
Tatlı tuzlu ekşi başka tad da gel de tadma yanıma yatma

Killa;
Bu rape sağlam betondan zemin.Karşı koyarsan kırılır kemiklerin.
Bak bu konser harbidir alem, bi kere gel bak açılır lalen.
Dur bi de dur de de dursun ritmden çıkamaz artık bassdrumlar vursun
Gel bi gel bak güzelmi nedir lokum, etraf sarmış güzel bir koku
Bu rap hep sağlam adım adım çok emin, ben oynamam diyodun sen demin
Şimdi pisttesin üstünde kan ter, heyy bastır hadi olmuşsun bi panter
Bekleme bayan fondibe biraz dayan, Bekleme bayan hadi ritime dayan
hadi eller havaya, havaya eller sallansın o güzelim ince beller.

Ceza;
Anlamadığın dilde kafayı salla, göt desem ayıp göt televizyonda.
Rapimde fark var amerikanlarla. Çok motherfuck var şarkılarında
Hep motherfuck full şarkılarında, bol motherfuck dolu şarkılarında
Full motherfuck çok şarkılarında, dolu motherfuck hep şarkılarında
Alem güzel, böyle de buyurun. çok güzel ısıtırım bi çoğu da soyunur.
Evin delisi bu heycanı doyurur. Ne bir kış nede bi yaz o yerinde durur.
Girdik havaya kalkın ayağa hadi son bi kez daha taşsın coşku hadi
Herkes buraya kalksın koşsun gerek yok ki ayağa amma boşsun.
Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:15 pm

FATALRHYME

Fatalrhyme v.i.p. al gülü ver gülü siyasi
olamaz konular hep ilahi yanlışlara olmaz telafi
arap japon yada siyahi her halükarda ol efendi
insanın fendi insanımı yendi dünya koca ıssız vadi...

gereken birikim aklı başımdan aldı etrafta güvercin yok terörizm kan aldı
bu yozlaşmış televizyon hattı günaha aktı mahkeme kim ben kim hakkımda soruşturma açtı
savunmama karşılık olacak tek bir gözyaşı köksüz adaletiyle insanoğlu kaldı şaşı
taşın başında başını kaşıyan aşamasız yaşamın acımasız olduğunu zor anladı
gençlerin herbiri dertli jenerasyon çile çekmekte çilekeş çok çilek ekmekte kimi bahçesine
kimi çile bülbül derken kimi çine gitmekte kimi esir olmuş kimi esir etmekte
kimi ekmek peşinde koşmuş kimi yorulup durmuş beklemekte
tekmelemekte rap bebekleri tacizdekiler en yedekleri talebeler açmış hep gedikleri
yalayıp yutmuşlar mürekkebi mürettebat merkezde müfredata en uygun şekilde dağıtım
kanun korsana göz yumsun ben konuşurken herkes sussun...

fatalrhyme v.i.p. al gülü ver gülü siyasi

bana bir bak sentezlenmiş askerin miğferi midesinde olmaz
dert çile çekenede sansür koymuşlar olmaz hmm tamam o zaman
illegal olmadan ormanları yakmadan savaşmadan konuşalım hadi gel
barikatlar macera peşinde sana engel olamazlar he
anladım ancak anlayamadığım konular peşisıra peşpeşe geliyor
daha on olamamışsın onda beşsin ancak bunu kimse farketmiyor
hissettirmediğim sokuluşlar yalakalara yakışır yok oluşlar bu yokuşlar
geri döndürür adamı bu sunuşta yıkılır kuruluşlar
avrasyanın ortasında bu bir devrim geçirilen evrim zaman ve makina

başka bir şey değil dikkat et bu hayra...
fatalrhyme v.i.p. al gülü ver gülü siyasi
Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:15 pm

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ GELSİN

birer birer kayıp giderdi her bir sevilen, yenisi gelmez, eline geçmez hele ki değeri hiç bilinmeyen, yürekte varsa sevgiden de ötesi,
sen ağlasan da boş, ışıkta yaksan nafile, odan karanlık hep loş, hayatın emri hep koş, bayağı bir bekledim boş,
yaşantım sanki bir savaş ve hoşta bazen, ateş kesildiğinde ve de sular durulduğunda, yoksa hep gülerdi insan, hep kalırdı masum, saygıda bir kusur ettiğinde minnetinde değeri yok, kafalarda hesaplar yapılır ve mesafeler konur, fakat bu kalp unutmaz, unutamaz ki zaten, her kalp yıkılır ancak yenisi bulunamaz bir mesken, her anım birini özler, rüyada yolunu gözlediğim, düşünceler ve benliğimle canlanır tüm hatıralarım, bitince yalnızım, gözümü açtığımda kalmışım yanımda ailem ve birde arkadaşlarım....

nakarat (x2)

şimdi boşuna bakma saate zaman geç oldu, dün annem elimi tutarken bugün 29'da doldu, vakit can almaz ancak can yakar,
fakat bir bekle bak, nakavt olursan çok sakat, mücadeleyle geçen hayatta son round, kazanmak herkes ister,
ne istediğini bilmektir önemlisi var mı listen, hayallerin, hırsın, cesaretin, sabır selametimse intikam felaketimdir,
ne mektebimde vardı huzurum, ne vardı evde, çıkıp bir başıma ağlamaktı belki caddelerde, hayallerin kurulduğu ve düşlerin yok olmadığı, bu gözlerinse dolduğu, zamanın donduğu bir yerdeyim, düşünceler dumanlı dağlar aynı, gözse puslu, bir bakmışım mesafeler uzun ve tozlu, benimse yol yürür gider bir seyyah olurum, ne paranın bir değeri vardır aslında, ne de şerefle onurun...

nakarat (x2)

ameleydim eskiden şafak sökerdi her gün işe giderken, cebimde yoktu bir kuruş ve Üsküdarımın her bir yeri yokuş,
her gün yeni bir suç, ittiler fakat ben olmadım tuş, kanatlı doğmamış kuş, vakit hiç geçmemişti, ben hep aynı yerde saydım,
ekmekle vardı kavgam daha bir sertti günler, ve geçmişeydi saygım, gelecekti kaygım, kelebekti kalbim,
akar giderdim olsa bile bir derdim hep gülerdim, ve ağladığımı görebilen bir annem birde ben, inceden bir perde vardı gözlerimde,
göz görür fakat dilim susardı, ayaklarım, elim, kolumda bağlı, hayat bu dile kolay velakin her bir yerine ağrı,
ve kimi zaman düşündüm, aslında hiç üşenmedim ben hep düşündüm, hayata karşı dört silahşör hep güler sanmıştım,
bu öyle lanet olası tos bir pembe ki bir baktım her şey ciddi ve hemen uyandım...

nakarat (x2)
gelsin hayat bildiği gibi gelsin, işimiz bu yaşamak,
unuttum bildiğimi doğarken, umudum ölmeden hatırlamak...
Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:16 pm

YERLİ PLAKA

Her zaman bi record da oldum haydi bırak beni be kolpa(bu
Son sansın)
Bu bol keseden bi rap bi değil mega bi rap
Bu bak yere serer bu mıke tyson bu mekanizma bu matematik
Al say düşmanı sorma bana düşman al say
Ben farklı ve pi sayısı yoksa olmaz bu denklem
Fazla naza dayanmaz gibi sen kes kısa bana sıra
Gel ki bi ben expres bin gebabyte akıma denk her kat
Adıma denk bır harf olmadı olmaz
O korktukca gül solar ama ben korkmam
Problem çok çözülmesi gereken A
Ona göre bi problem yok
Çünkü bana göre ben bi back len yere seren adamı
Hangi rapçi beni yıkabilir adamım
Rapimi ne sandın L'n
Benı ne sandın
Ucuz eleştrilerini bi kagıda sardım
Bu gunu yaz bı kenara okuusn veledin
Sonra sana donup baba acaba bu ne desin
A)elazıg diyarbakır adana antep
B)buzhole babylon ve bir gün hılton
B sıkkını gorecek var abım
Ama A sıkkını bakabilen gorür elbet
D-walk ezecek hepinizi
Bı boy sen ce yoksa sen mı bıraz hossun
Bence sen bi kıvır hadı jurı cossun
Sex guzel ama rap daha da bı hostur
Rapimi yermısın
Ceza dermisin
Akıl vermesın
Bana hıc kımse sen yol wer ezmesın
Ceza s.kmesin
Plakam yerli ve sen kekmısın
Kaybettim yolumu
Pusulam yok ki
Pusulam yola çıkanada pusu bol
Osuran klavuzun cemaati nasıl olur
Hey sagop kusuru buyukse kusulur
Kaybettim yolumu ve
Pusulam yok ki
Pusulam yola çıkanada pusu bol
Osuran klavuzun cemaati nasıl olur
Hey sagop kusuru buyukse kusulur
Doggystylist

Doggystylist

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Empty
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 5:16 pm

AÇIK ARTTIRMA

Ceza - Açık Arttırma
Yer kaplayan her biri yilan bende kalmasin aklim tamam
Açik arttirmayi ben baskattim
Satiyorum , satiyorum , sattim

Kendini ne sandin acaba metropol kurdugun haram parayla
Açtigin garip yarayla Sarayda kalmis akliniz sizin belli
Kart yasini bilmem ama senin zeka yasin 'iki'
Yer kalmamis beyninizde
Feri sönmüs gözlerinde okunmus satilmaya hazir düsünce
Yere düstügünde olmayan aklina gelecek sahip oldugun her düsünce
Müzayede baglaminda sözlerim satmaya hazir