MİLAS GENÇLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MİLAS GENÇLİK

KLANLAR.ORG

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
berkay_boys
Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi Vote_lcapMilasın İçinde Türküsünün Hikayesi I_voting_barMilasın İçinde Türküsünün Hikayesi Vote_rcap 
milas_kolik
Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi Vote_lcapMilasın İçinde Türküsünün Hikayesi I_voting_barMilasın İçinde Türküsünün Hikayesi Vote_rcap 
Doggystylist
daredevil92
volkanbaba
mustikonar48
baro48
pesimist48
axiteufel
aşıq qiRL
Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 27 kişi C.tesi Haz. 29, 2024 9:06 am tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 38 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: GENÇ YOLCU

Kullanıcılarımız toplam 211 mesaj attılar bunda 102 konu
Cumhuriyet

Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi

2 posters
YazarMesaj
volkanbaba

Erkek Mesaj Sayısı : 14
? : konuşma jlan :ZİX:.İ!

Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi Empty
MesajKonu: Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi   Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 8:06 pm

Yüksel, Milas Orta Okulu’nda okuyan körpecik güzeller güzeli bir kızdır. İbrahim ise astsubay okuluna gitmeye hazırlanan bir delikanlı.

İbrahim genç kızın güzelliğine hayran kalır ve ona delicesine aşık olur. Aşkını kabul ettirebilmek için aylarca okul çıkışlarında Yükseli bekler. Her akşam onu evine kadar takip eder ve yolun sonuna geldiğinde arkasından buruk bir şekilde bakarak sessizce geri döner.

Her karşılaştığında genç kıza aşkına ısrarla anlatır ama hiçbir zaman karşılık bulamaz. Tek taraflı platonik bir aşktır İbrahim’in aşkı. Öte yandan kızın aile yapısıyla delikanlının aile yapısı arasında dağlar kadar fark vardır. Üstelik Yüksel, İbrahim’e hiçbir zaman yakınlık duymaz, hiçbir zaman olumlu cevap vermez. Durumu ailesine bildirir, rahatsızlık duyduğunu, önlem alınmasını ister.

Gönlü genç kızın gönlüdür. Sevmez sevmez.

Ama işin içinde bir kara sevda vardır. Zaten nedenleri olmasa bazı sevdalara "kara sevda" denir miydi hiç?

İbrahim’in Yüksel’e yaklaşması yasak, ama gönül ferman dinlemiyor ki. Bir gün İbrahim’i Askeri okuldan ararlar. Astsubay olmak için her şey hazırdır. İbrahim gitmeden önce son kez Yüksel’in yolunu keser ve onu ne kadar çok sevdiğini defalarca söyler, ısrarla kendisini beklemesini ister. Ama kızın cevabı her zamanki gibi çok sert ve net olur; "Hayır!... Seni istemiyorum. Zorla güzellik olmaz."

Bundan sonra her şeyi göze almış olan İbrahim kızın evinin kapısını zorlayarak açar, mutluluktan ve yaşamdan ümidini kesmiş, gözü kararmıştır. Elindeki bıçağı genç kıza defalarca saplar.

Ortaokul öğrencisi güzeller güzeli, körpecik bir kız olan Yüksel hayatının baharında ölümle kucaklaşır. İbrahim ise sonucu biliyormuş gibi yanında getirdiği zehiri içerek kendi hayatına da sonlandırır ve acılar içinde can verir.

Şu Milas'ın içinde ben bir tek güldüm
Goncelerim açmadan soldum döküldüm
Gençliğime doymadan yar için öldüm
Hazan yaprağı gibi birden döküldüm

Gönül verdiğim kızın adı Yüksel'di
Can verirken feryadı da arşa yükseldi
Kabahat ne ondaydı ne de bendeydi
Alnımıza yazılmış bu bir eceldi
http://kingsage.eniyiforum.net
berkay_boys
Admin
berkay_boys

Erkek Mesaj Sayısı : 101
? : ?

MesajKonu: paylasım perfect   Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 8:31 pm

güsel paylasım kardesim affraid
http://milasli.eniyiforum.net
volkanbaba

Erkek Mesaj Sayısı : 14
? : konuşma jlan :ZİX:.İ!

MesajKonu: Geri: Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi   Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 9:24 pm

Saol kanks
http://kingsage.eniyiforum.net

Milasın İçinde Türküsünün Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası